A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Inis Neziri - E Theve


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/05/2019

2019-05-11T17:55:44

Muzika & Teksti:

Inis Neziri


Çdo mëngjes sytë i hap pa ty
Veten e gënjej
Sikur je aty të përqafoj
Siluetë e zymtë
veten ta genjej vazhdoj

REF.:
Se ti e theve
Atë zemër që për ty rreh
Ti e hodhe poshtë
Tani jam në tokë
Atje ku më le
Se ti e theve
Atë zemër që për ty rreh
Ti e hodhe poshtë
Tani ndihem bosh
atje ku m'le

Mundohem ta fsheh k'të ndjesi
S'e di a pendim a urrejtje
mban kjo zemër tani
Një kujtim i zbehtë
m'ka mbetë nga ty
çdo dedikim me fjalë
nga zemra s'të paska dalë

REF.:
Se ti e theve
Atë zemër që për ty rreh
Ti e hodhe poshtë
Tani jam në tokë
Atje ku më le
Se ti e theve
Atë zemër që për ty rreh
Ti e hodhe poshtë
Tani ndihem bosh
atje ku ti më le

Se po vuaj tani
Më lëndove, e di
por nuk mundem të duroj...

REF.:
Se ti e theve
Atë zemër që për ty rreh
Ti e hodhe poshtë
Tani jam në tokë
Atje ku më le
Ti e theve
Atë zemër që për ty rreh
Ti e hodhe poshtë
Tani ndihem bosh
Atje ku m'le

Kartolina (3)

U krijua nga Arben Neziri 2019-09-09 20:34:16
Çdo mëngjes
Sytë i hap pa ty
Veten e gënjej
Sikur je aty
Të përqafoj...
2019-05-15 13:37:05
Mundohem ta fsheh k'të ndjesi
S'e di a pendim a urrejtje
mban kjo zemër tani
2019-05-13 17:35:21
Se ti e theve
Atë zemër që për ty rreh
Ti e hodhe poshtë
Tani ndihem bosh
Atje ku ti më le

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019