Më mbaj mend (për 1 muaj)

Inis Neziri - Pendesë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  27

Dhe kur fajet ty ti
hedhin...
Nuk të pyesin as si
je...
Dhe plagët të pikojnë
n'errësirë
Tregoj botës sa forc
ke...
Buzeqëshi të kaluarës
Fshije hijen e trishtimit
Se ti ke forc mbrenda vetes
Të fillosh prej fillimit


[REFRENI]
Ma thuaj dhe sa, do jetosh
pa ëndrra
E burgosur në pendesë
Ma thuaj dhe sa, të humbur
nga vetja
Të mbash dritën e udhës
për një shpresë...
Për një shpresë...

Jeta kurr stë lë pa kohë
Që të ngrihesh dhe një herë
Mos beso se ikin ditët
Lumturia ty të pret

[REFRENI]
Ma thuaj dhe sa, do jetosh
pa ëndrra
E burgosur në pendesë
Ma thuaj dhe sa, të humbur
nga vetja
Të mbash dritën e udhës
për një shpresë...
Për një shpresë...

Ma thuaj dhe sa, do jetosh
pa ëndrra
E burgosur në pendesë
...
E burgosur në pendesë
Në pendesë...
Në pendesë


Ky tekst u dërgua nga Marcelo NaciInis Neziri
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/10/2020
Festivali: Festivali I 59-Të Në Rtsh
Muzika: Inis Neziri


Inis Neziri - Pendesë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendesë".
3. Video është e këngës "Pendesë", por nuk këndohet nga Inis Neziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Inis Neziri:


Komente 0