Më mbaj mend (për 1 muaj)

Inna - Skandal  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/01/2015

2015-01-31T19:10:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Skandal" kënduar nga Inna.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Inna i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sinan Vllasaliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Skandal, skandal unë kam me ba
O jo me tjetrin smuj me t’pa

Pa pikë marrje para syve t’mi
Po qëndron n’krahnorin e tij
E buzëqeshur, po më vret
Rri në vendet bashkë ku kemi nejt

Refreni:
O skandal, skandal kam me ba
O jo jo, me tjetër smuj me t’pa
Skandal, skandal unë kam me ba
O jo, me tjetrin smuj me t’pa

Ti gënjen në sy mashtron
Ngjyra e kuqe në ftyrë t’mungon
E buzëqeshur, po më vret
Rri në vendet bashkë ku kemi nejt

Refreni:
O skandal, skandal kam me ba
O jo jo, me tjetër smuj me t’pa
Skandal, skandal unë kam me ba
O jo, me tjetrin smuj me t’paMë Shumë Këngë Nga Inna (Ina Kollçaku):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet