Më mbaj mend (për 1 muaj)

Inna - Criminal Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Petro Xhori

Video Produksioni:

ND Film Pro

Komente

Asnjë Koment

27/04/2015

2015-04-27T09:39:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Criminal Love" kënduar nga Inna.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Inna i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Inna (Ina Kollçaku):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet