Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Intro Creative

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Intro Creative është një video produksion shumë i njohur. Intro Creative janë një produksion profesinal nga Suhareka. Merren me prodhime të ndryshme muzikore por edhe me prodhimin e videove mjaft kualitative në treg....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Fly Pictures

Men Media Pictures

Black Fish Entertainment

Donjeta

Manti

Gramafon

Sharri

Arboni

Emra

Blero Ent

Tags: Intro Creative


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet