A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Invador - T'masakroj  (Feat. Cyanide & Dogmatic)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/10/2008

2008-10-17T14:45:28

Featuring

Dog Matic

Featuring

Cyanide


yeah mother fucky invador yeah cyanide e my miga dogmatic yeah
INVADOR tmasakroj copa copa tboj por ti mu spom kupton se une tmasakroj copa copa tboj po ti mu spom kupton INVADOR jam i pergjakshem prej komes tei nkry me kon po do ti njeri mu shty kam qaq talent se ta dridhi ket vend ti shurlloj vesht e smuhesh me 1 sen gja gja gjakova plumat e saj i ka ni keit kosova qysh po munohesh me fol keq per ta kur ton e din se tjer ska neyse bre vlla ti e din se me neve ska shkurt e shqip jena tlind per bela nese do met lan gjak ajde o papak se ky gjakovari ta hjek flamen pa marak


Lyrics submited by  GazmendKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019