Më mbaj mend (për 1 muaj)


Iosono - Me Mungon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon".
3. Video është e këngës "Me Mungon", por nuk këndohet nga Iosono.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Iosono - Me Mungon  (Feat. Backy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Backy

30/04/2012

2012-04-30T19:44:37+00:00ZEMER me mungon ti muaUNE ty TEDUA
UN per ty po vuaj t'Lutem ti ma thuaj
a me don ti MUA UNE ty TEDUA..
UNE ty TEDUAAAA...

Ref.. IosoNo

Zemer me mungon ti ME MUNGOOON//
dua met pas afer zerin a po ma DEGJOOON//
ruma zemren tende ruma vetem per MUAAA//
diten kur do te takomu dot tregoj sa shum TE DUAAA//

Rap..1 BacKy

Cdo nat pa ty as gjumi nuk pom ze//
pe Lyp engjuLLin e nates se mendimi nuk pom Le//
tu mendoj per ty pe pys veten ti ku je//
un as1her sdot haroj se 1her tkom bo be//

me mungon buzqeshja jote me mungojn syt e tu//
me mungon edhe buzt e tua qe dikur mi faLe mu//
un pa ty ndihna keq kur prezent te un nuk je//
du cdo her met pat afer se nzemer tem 1 ven e ke//

qu kshyr n'dritare kshyre hana qysh ndriqon//
Lexoj sms(esemesat) qe ti kom qu nteLefon//
Loti pom pikon zemra jem mu ka ftooh//
se sje afer meje qe trupin me ma ngroh//

athu kur do vjen dita qe me ty mu taku//
pe Lus shum ZOTIN kjo munges me mu pLotsu//
se zemra pot kerkon e syt po dojn met pah//
du met perqafu e kur prej teje mos mu ndah//

Ref.. IosoNo

Zemer me mungon ti ME MUNGOOON//
dua met pas afer zerin a po ma DEGJOOON//
ruma zemren tende ruma vetem per MUAAA//
diten kur do te takomu dot tregoj sa shum TE DUAAA//

Rap..2 BacKy

u bonen disa dit un zonin sta kom nij//
merzia pom kapLon u deha veq tu pij//
zonin jot pom mungon du tash me e ndegju//
pom mungon edhe fjaLa kur ma bOjshe shum TEDU//

athu tash ti ku je athu ti pom tradhton//
athu mke haru a veq per mu je ka menon//
qe sa dit stkom pa syt me Lot mu kan La//
mshkoj jeta tu prit a duhet un me prit haLa//

shum jom tu vujt zemren sja faLi kerkujt//
e dua veq 1 femer pikerisht per at jom tu shkrujt//
mi tregu qe pom mungon edhe pse ajo se beson//
po ket sen kur e ndegjon shum sene ti kujton//

cdo nat te endroj me knaqsi bi en shtrat//
veq met pa ty onder zemra me mu bo rahat//
1 sms jom ka e pres qe mem tregu sa me don//
a ndoshta mke haru edhe nr e ke fshi prej nteLefon//


Më Shumë Këngë Nga Iosono:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet