Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iranda Hajdini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Iranda Hajdini është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Më datë 13 Tetor 2018, Iranda Hajdini publikon videoklipin "Fame Nderkombetare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dea Qerimi

Lorent Qerimi

Marigona Imeri

Bleona Hasani

Elona Sadiku

Edisa

Anna Gjebrea

Anisa Shabani

Fjolla Loku

Alma Koleci

Tags: Iranda Hajdini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet