Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Irena Ciceri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  59
BIOGRAFIA: Irena Ciceri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në Dhjetor 1990, Mustafa Mehja & Irena Ciceri marrin pjesë në Festivali i 29-të në RTSH me këngën "Ere E Vendelindjes". Në Qershor 2005, Irena merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Pranoje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareNdoshta


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mihrije Lestrani

Teuta Thaqi

Nazmije Demolli

Sirije Gagica

Sanije Doberdolani

Sela Begaj

Ornela Guri

Bukurie Zogaj

Shpresa Veselaj

Silvana Xhemali

Tags: Irena Ciceri, Irena


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet