Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irena Metalla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
 • Vendlindja:
 • Bulqizë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Irena Metalla është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka lindur ne Bulqize dhe jeton ne Tirane. Irena eshte kengetarja e njohur nga Shqiperia e cila ka arritur deri ne kete moshe te re te arrije mbi 14 mije ndjekes dhe rreth 1000 Irenators te cilat e adhurojne shume pafund. Nga postimet e tyre dhe nga shprehja e dashurise se tyre me shkrime kjo e ben qe Irena te jete krenare per sukseset e saj. Menaxheri i saj quhet Leonard Metalla dhe eshte vllai i Irenes. Më datë 6 Qershor 2016, Irena Metalla p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Arsinda

Vanesa Sono

Inis Neziri

Xhesika Polo

Olidena

Edea Demaliaj

Baby G

Elia

Klea Balukja

Gjulia

Tags: Irena Metalla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet