Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irena Metalla
  • Vendlindja:
  • Bulqizë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 15 Dhjetor 2000
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
Këndon kryesisht: pop

Irena Metalla është këngëtare e njohur. Ka lindur ne Bulqize dhe jeton ne Tirane. Irena eshte kengetarja e njohur nga Shqiperia e cila ka arritur deri ne kete moshe te re te arrije mbi 14 mije ndjekes dhe rreth 1000 Irenators te cilat e adhurojne shume pafund. Nga postimet e tyre dhe nga shprehja e dashurise se tyre me shkrime kjo e ben qe Irena te jete krenare per sukseset e saj. Menaxheri i saj quhet Leonard Metalla dhe eshte vllai i Irenes.

Më datë 6 Qershor 2016, Irena Metalla publikon videoklipin "Jo S'ja Vlen", kenga e saj e pare. Muzika e këngës u punua nga Adem Berati, teksti nga Leo, Make up & Hair nga Keta, ndersa videoklipi u realizua nga ND Film Pro.

Me 26 Nentor 2016 Irena publikon kengen e saj te dyte me titullin "Mi Amore".

Më datë 13 Shkurt 2017, Irena Metalla publikon videoklipin "Enderr". Muzika u be nga Gazu, ndersa teksti nga Leonard Metalla. Styling u mundesua nga Tally Weijl Albania dhe videoklipi u realizua nga FRAME Pro Studio/Don Enio.

Më datë 3 Qershor 2017, Irena Metalla publikon videoklipin "Kohe E Humbur", në bashkëpunim me Gazu. Muzika u be nga Gazu, teksti nga Gersi Konini dhe styling nga Tally Weijl, Make up&Hair: Afrodite Academy. Videoklipi nga EGO Films/Edrion Hoxha.

Më datë 1 Nëntor 2017, Irena Metalla publikon videoklipin "Melodi". Videoklipi u prodhua nga EGO Films. Muzika u be nga Gazu, teksti nga Genci Kanoni, Styling nga Tally Weijl, M.U.A nga Nensi Kola.

Me 10 Prill 2018 Irena publikon kengen me te re te saj me titull "Ne Zemer Te Mbaj". Muzika u be nga Marko, teksti u shkrua nga vet Irena, ndersa Edit video u be nga Miri.

Më datë 13 Janar 2019, Irena publikon videoklipin "Larg".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

të tjera


Komente 0