Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irena Metalla - Ne Zemer Te Mbaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Fjalet qe the
jo si kam harruar un
si sot dhe dje
e vogla jote isha un
gabim isha un
ne endrren tende te pafund
merme me vete
ndjenja qe kam un po me mund
ti sme mendon
e shkuara jo jo ste lendon
premtimet qe mi dhe
ska me dashuri per ne

REF
Ne zemer te mbaj
dhe pse mke vrar
ike more endrrat qe tham
nlekur te kam
e vdekur sjam gjall
ti vec do mbetesh
nje kujtim i rrall

A e mban mend
si dukeshim ne te dy
bashk ne cdo vend
gjurmet ne i lam aty
gabim isha un
ne endrren tende te pafund
merme me vete
ndjenja qe kam un po me mund
ti sme mendon
e shkuara jo jo ste lendon
premtimet qe mi dhe
ska me dashuri per ne

REF
Ne zemer te mbaj
dhe pse mke vrar
ike more endrrat qe tham
nlekur te kam
e vdekur sjam gjall
ti vec do mbetesh
nje kujtim i rrall

Ky tekst u dërgua nga Alberita RashaniPublikimi: 10/04/2018
Teksti: Irena Metalla


Irena Metalla - Ne Zemer Te Mbaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Zemer Te Mbaj".
3. Video është e këngës "Ne Zemer Te Mbaj", por nuk këndohet nga Irena Metalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Irena Metalla:


Komente 0