Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irfan Blakçori - Më Beso Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti dëgjove fjalët
që unë nuk i deshta
rrëfimin për mua
kinse unë s'të dua

Të thanë edhe atë
që nuk e ditën
të gjitha atyre
ti u besove

Oh, më beso moj vashë
pash pranverën time
vetëm ty të dua
ti je jeta ime

Më beso moj vashë
pash pranverën time
vetëm ty të dua
ti je jeta ime

Të folën për yjët e panumëruar
vashat që dikur unë i dashurova
loti i syrit tënd mua thellë më preku
vetëm për ty gjithëherë unë këndova

Oh, më beso moj vashë
pash pranverën time
vetëm ty të dua
ti je jeta ime

Më beso moj vashë
pash pranverën time
vetëm ty të dua
ti je jeta ime
vetëm ty të dua
ti je jeta ime


Ky tekst u dërgua nga Eduart Nonaj

Irfan Blakçori - Më Beso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Beso".
3. Video është e këngës "Më Beso", por nuk këndohet nga Irfan Blakçori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irfan Blakçori:


Komente 0