Më mbaj mend (për 1 muaj)Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Irini është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Irini merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Cdo Cast Me Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Belexa

Egy C

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Marigona Vitia

Xhirjana

Anisa Smajlaj

Florida Dushku

Jona

Jola

Tags: Irini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet