Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Kirolari - Pash Dy Syt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

17/01/2018

2018-01-17T13:57:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pash Dy Syt" kënduar nga Irini Kirolari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Irini Kirolari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Irini Kirolari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet