Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Qirjako - Frun Veriu E Kallojeri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

fryn veri në kallojeri 2×

tingellej doren gishte vetem i 2×

sor kelli ma te ne kisha 2×

ulerite kali se te kisha 2×

tingellim se more te haje 2×

urtesu urte zotit jam te kam rene 2×

edhe une edhe nuse ja kam mare 2×

çja me lote se me sa mare 2×

troje tu te nuse si rameroje 2×
ne paje

Ky tekst u dërgua nga ErtPublikimi: 02/04/2013


Më Shumë Këngë Nga Irini Qirjako:


Komente 0


Irini Qirjako - Frun Veriu E Kallojeri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Frun Veriu E Kallojeri".
3. Video është e këngës "Frun Veriu E Kallojeri", por nuk këndohet nga Irini Qirjako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.