Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Qirjako - Te Uron Babai Dhe Nena  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"15 Hite Te Muzikes Popullore"

Këngë e albumit:

"Me Kerkon Porte Me Porte"

Komente

1 🔥

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:002x:
Te percolla nusee
Bije e nenes ooo..
Zemren moj se ç'ma kepute..
Kur te moren ooo..

Ref: 2x
Udhe te mbare o moj bije...
Te uron babai dhe nena..
T'i gezosh ata qe vijne...
E te marrin nuse brenda...

2x:
Te percjell vellai..
Bije e nenes oo..
Zemren moj se ë'ja kepute..
Kur te moren ooo...

Ref: 2x
Udhe te mbare o moj bije...
Te uron babai dhe nena..
T'i gezosh ata qe vijne...
E te marrin nuse brenda...

2x:
Te uron babai...
Bije e nenes ooo...
Zemren moj se ë'ja kepute..
Kur te moren ooo...

Ref: 2x
Udhe te mbare o moj bije...
Te uron babai dhe nena..
T'i gezosh ata qe vijne...
E te marrin nuse brenda...


Ky tekst u dërgua nga BorliNDA
Më Shumë Këngë Nga Irini Qirjako:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet