Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Iris Hoxha - Fill I Bardhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/11/2009

2009-11-25T18:39:36+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fill I Bardhe" kënduar nga Iris Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Iris Hoxha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet