Më mbaj mend (për 1 muaj)


Iris Hoxha - Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fal".
3. Video është e këngës "Fal", por nuk këndohet nga Iris Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Iris Hoxha - Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

Asnjë Koment

09/06/2013

2013-06-08T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fal" kënduar nga Iris Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Osman Imeraj - Fal

Fal se edhe zoti fal
nuk jan vlen me prish
ne dy ket dashni
qesh ne vend se te qaj
ndarja s'osht opcion
o per ne te dy

Pasha dashnin qe kam pas me ty
dhe kujtimet qe i lam ne m'brapa
pasha lotet qe i kam derdh per ty
pe du jeten qe kam pas perpara

n'degjoj lutjet tem e mos harro
se kjo zemer vetem ty te do
ti lem anash gjith ato hidhrime
s'qohet jeta kur eshte ne gabime

Fal se edhe zoti fal
nuk jan vlen me prish
ne dy ket dashni
qesh ne vend se te qaj
ndarja s'osht opcion
o per ne te dy
2x

me mbyt nata m'bushur plot vetmi
qel mengjesi e ste shoh me sy
zemres zbrazur tash ka mbet pa ty
qa kam humb lutem me mu kthy

n'degjoj lutjet tem e mos harro
se kjo zemer vetem ty te do
ti lem anash gjith ato hidhrime
s'qohet jeta kur eshte ne gabime

Fal se edhe zoti fal
nuk jan vlen me prish
ne dy ket dashni
qesh ne vend se te qaj
ndarja s'osht opcion
o per ne te dy
2x

Alar Band - Fal

Fal gjthmon un te kam fal
Sic doje te kam dasht
Por ti e ke harruar

Fjal ti kishe vetem fjal
Kur me shpirt un ty tu dhash
Me shpirt un ty tu dhash

Tek ty veten gjeja vec tek ty
Duhet ta dish dhe pse per mua zdo degjosh
Zemren time e ke ti
Me mungon pafund, pafund ti me mungon

Cdo hap qe hedh ndihem bosh dhe nuk ka vler
Se pa ty kjo jet, mua po me vret

Ne enderr me vjen me mungon gjumi sme merr
Jo nuk ka kuptim asgje kur nuk je ti

Fal gjthmon un te kam fal
Sic doje te kam dasht
Por ti e ke harruar

Fjal ti kishe vetem fjal
Kur me shpirt un ty tu dhash
Me shpirt un ty tu dhash

Per ty jetoja vec per ty
Jo nuk besoja se do ikje ti nje dit

Me thuaj nese jam gabim
E urrej un veten pse nuk jam me ty

Cdo hap qe hedh ndihem bosh dhe nuk ka vler
Se pa ty kjo jet mua po me vret

Ne enderr me vjen me mungon gjumi sme merr
Jo nuk ka kuptim asgje kur nuk je ti

Fal gjthmon un te kam fal
Sic doje te kam dasht
Por ti e ke harruar

Fjal ti kishe vetem fjal
Kur me shpirt un ty tu dhash
Me shpirt un ty tu dhash

Dorina Garuci - Fal

ne njeren dit nga qyteti shihet vetem lart nga zhurmat e ksaj bote pritet te pushoj pak por hena pa pritur driten hedh mbi te sy femije plaku shkrejt fshje krejt shtatori e trondit nga dal nga qielli qe premtonte mbeti genjeshtar e lutet e qlutet e lutet fal dishka jo nuk ka faj pse erdhem ne ti fal dishka lutet per qdo nat ti fal dishka per ulertsi disa therrime dashurie priti gjat ne sy te ngrot kerkoj qe jo kurr si pa ti fal dishka lutet per tu nda ti fal dishka per uletsi me par disa therrime dashurie priti gjat prit mo pert met e lart

ne kto vitrina lusin luten pushojn pak asgje nuk mund te preket hidhi syt ngadal e hena pa pritur vjen e merr keto nat mbi shpirt femije qeshi prap ti fal dishka lutet per qdo nat disa therrime dashurie priti gjat ti fal dishka per uletsi me par disa therrime dashurie therrime priti gjat gjithmon per kete mbetet per tu ndaaaaaaaaaaaaar ti fal dishka lutet per qdo nat disa therrime dashurie dashurie priti gjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttt

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Iris Hoxha:


Komente mbi këtë këngë