A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irkenc Hyka Feat. Xhensila

Si Të Jem Mirë ➡ Come Posso Stare Bene

 Shqip ➡  Italisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »


Si Të Jem Mirë

[REF. Irkenc & Xhensila:]
Si te jem mire?
Kur s'te kam par
Si te jem mire?
Kur fryme nuk marr
Si te jem mire?
Kur ti po shkon,
pa dashuri kjo zemer s'rron.

[Irkenc:]
Nese iken nuk do mundem dot,
vetem ti mi mbushe syte me lot.
A mendon ti per kte dashni?
E vetmja ti qe me mbush me dashuri,
e vetmja ti qe me mbush me dashuri.

[REF. Irkenc & Xhensila:]
Si te jem mire?
Kur s'te kam par
Si te jem mire?
Kur fryme nuk marr
Si te jem mire?
Kur ti po shkon,
pa dashuri kjo zemer s'rron.

[Xhensila:]
Do kerkoja tek nje perqafim,
dashurin qe ma more ti.
Prekja jote ngeli mbi lekure.
sa te dua s'do ta them me kurr,
sa te dua s'do ta them me kurr.

[REF. Irkenc & Xhensila:]
Si te jem mire?
Kur s'te kam par
Si te jem mire?
Kur fryme nuk marr
Si te jem mire?
Kur ti po shkon,
pa dashuri kjo zemer s'rron.


Come Posso Stare Bene

[CORO Irkenc & Xhensila:]
Come posso stare bene?
Se non ti ho visto
Come posso stare bene?
Quando non respiro
Come posso stare bene?
Se te ne stai andando,
Senza amore questo cuore non resiste

[Irkenc:]
Se te ne vai non potrei mai
Solo te mi hai riempito gli occhi di lacrime
Ma te ci pensi a questo amore?
L’unica, te che mi riempi d’amore
L’unica, te che mi riempi d’amore

[CORO Irkenc & Xhensila:]
Come posso stare bene?
Se non ti ho visto
Come posso stare bene?
Quando non respiro
Come posso stare bene?
Se te ne stai andando,
Senza amore questo cuore non resiste

[Xhensila:]
Avrei cercato in un abbraccio
L’amore che tu mi hai preso
Il tuo tocco è rimasto sulla pelle
Quanto ti amavo non te lo dirò più
Quanto ti amavo non te lo dirò più

[CORO Irkenc & Xhensila:]
Come posso stare bene?
Se non ti ho visto
Come posso stare bene?
Quando non respiro
Come posso stare bene?
Se te ne stai andando,
Senza amore questo cuore non resiste

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019