A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irkenc Hyka

Haram ➡ Haram

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Evita Prifti


Haram

[REF.]
Dashnia haram, haram
Dashnia haram, haram
Dashnia haram, haram
Zemra e don, dhe kur gabon...

Veten time me nga ty s'e ndaj,
nen lekure akoma t'mbaj
A thu kam faj?
Yeah
Kur dike e don me shpirt me gjak,
pafund eshte shume pak,
hajt se shihemi prap
atje ku ti me le,
Se dikur me doje
sot as nuk me pyet si je
Ke harruar sa u prekem,
sa u deshem
A e din se?
Si nje anije e humbur ne det
sot pa ty jam,
se nuk te kam...

[REF. x2:]
Dashnia haram, haram
Dashnia haram, haram
Zemra e don, dhe kur gabon...

Syte e mij me nuk shohin qart,
se lotet m'i ke lan
A kshu m'ke dasht?
Yeah
Kur dike e don me shpirt me gjak,
pafund eshte shume pak,
hajt se shihemi prap...
Atje ku ti me le,
se dikur me doje
sot as nuk me pyet si je
Ke harruar
sa u prekem,
sa u deshem
A e din se?
Si nje anije e humbur ne det
sot pa ty jam,
se nuk te kam...

[REF. x2:]
Dashnia haram, haram
Dashnia haram, haram
Zemra e don dhe kur gabon...


Haram

I can't separate myself from you, under my skin I hold you
Do you say it's my fault?
Yeah...

When someone loves you with his whole heart and blood, eternity is too little, come to see each other again...
Where you left me, next you used to live në today you don't even how I'm.
You forgot how we used to touch, how much we loved.
Do you know? Like a lost boat in the sea today I'm without you, because I don't have you...

Love haram haram
Love haram haram
My heart wants, even if it's wrong...

My eyes can't see anymore
Clear, because tears don't allow me
This is how you used to love me?
Yeah...

When someone loves you with his whole heart and blood, eternity is too little, come to see each other again...
Where you left me, next you used to live në today you don't even how I'm.
You forgot how we used to touch, how much we loved.
Do you know? Like a lost boat in the sea today I'm without you, because I don't have you...

Love haram haram
Love haram haram
My heart wants, even if it's wrong...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019