A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Irkenc Hyka - Bad Girl  (Feat. Elia Shena)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/05/2016

2016-05-06T18:23:55


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bad Girl" kënduar nga Irkenc Hyka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Specialisti - Bad Girl

(ref)

She a Bad girl, ajo don pare, nuk e bon msheft krejt ashiqare
bile t'kallzon, nuk i vjen marre, jo nuk i vjen marre
dojka mem lu, man she's rollin, po ma qet trunin pi kontrollit
dridhe per mu, lej qa folin, ye lej qa folin

(verse 1)

ajo don pare, ajo don fam,
ajo e din kush mun me ja dhan
ajo m'lyp mu , qdo nat
she a bad bich, she's hot
smuj mi thon jo, kur pom thirr
ku do qe jom per to jom i lir
mu ka bo drog, sbojka me mar
amo smuna me nejt pa e pa tu e dridh

(bridge)

she got me, she got me, she got me, she got meeee
sdo mem pa me tjeter mka thon ti je veq i jemi

(ref)

She a Bad girl, ajo don pare, nuk e bon msheft krejt ashiqare
bile t'kallzon, nuk i vjen marre, jo nuk i vjen marre
dojka mem lu, man she's rollin, po ma qet trunin pi kontrollit
dridhe per mu, lej qa folin, ye lej qa folin

(verse 2)

e di qe so mir amo sun i thom jo
man she's a diva
dojka do kok edhe bari me ngre
ven edhe birra
don mem lan qut deri n'eight AM
edhe don mem lan that n'ATM
rolin e stipgirl se ka problem
trupin damn hot e pom len pa men

(bridge)

she got me, she got me, she got me, she got meeee
beb kallzoma oren, gjithqysh une vi te veni

(ref)

She a Bad girl, ajo don pare, nuk e bon msheft krejt ashiqare
bile t'kallzon, nuk i vjen marre, jo nuk i vjen marre
dojka mem lu, man she's rollin, po ma qet trunin pi kontrollit
dridhe per mu, lej qa folin, ye lej qa folin

Usher - Bad Girl

Sho nuff
Shawty
What it do?
Oooooooh nelly
Pimpin', oh boy

What cha'll know about a supermodel
Fresh outta Elle magazine
Buy her own bottles
Look pimp juice, I need me one
Bad than a mutha
I hear you sayin'
I need a bad girl
If you're a bad girl

Playas when you see me
Act like you know me
I keep a dollar worth of dimes
You know pimpin' ain't easy
For all my chicks in the club
Who knows how to cut a rug
If you're a bad girl
Get at me bad girl

[Chorus]
Ooh work me baby
Shakin' it the way I like
I'm ready to be bad
I need a bad girl (say yeah)
Get at me bad girl
What sexy lady's comin' home with me tonight?
I'm ready to be bad
I need a bad girl (super bad baby)
Get at me bad girl

Now I've seen a lotta broads
All on one to call
Everyone looked the same but
Take a look at my dame (my dame)
Fo' sho', she take that Hpnotiq or Alize
There ain't much more I can say but (I need a)
I need a bad girl (bad girl)
If you're a bad girl

Got one thou' on the bar now
Chick need a drink on the flo' now
Look at them bad girls movin' it
Makin' faces while they doin' it
Oh, I wanna take one to the restroom
So close I'm smellin' like your perfume
If you're a bad girl
Get at me bad girl

[Chorus]
Ooh work me baby
Shakin' it the way I like
I'm ready to be bad
I need a bad girl (say yeah)
Get at me bad girl
What sexy lady's comin' home with me tonight?
I'm ready to be bad
I need a bad girl (super bad baby)
Get at me bad girl

I'mma get one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Oh oh oh oh
Get at me bad girl
I'mma get one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Oh oh oh oh
Get at me bad girl

If you wanna party
I got what'chu lookin' for
Come see me in the V.I.P.
It's very necessary
To be that kinda girl for me
If you are, then baby come on
Let's leave

[Chorus]
Ooh work me baby
Shakin' it the way I like
I'm ready to be bad
I need a bad girl (say yeah)
Get at me bad girl
What sexy lady's comin' home with me tonight?
I'm ready to be bad
I need a bad girl (super bad baby)
Get at me bad girl

[x2]
I'mma get one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Oh oh oh oh
Get at me bad girl
I'mma get one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Oh oh oh oh
Get at me bad girl

Us5 - Bad Girl

We came to have a party
Them girls knows how we do
What's that loo's kind of naughty
Watch your step
Cause she's a bad ,bad girl
She'll spend all of your money
Leave you
Find the next guy
She's one hell of a shorty
Damn she's hot but she's a bad ,bad girl

Pre-chorus:
She'll steal your soul and mind
Then she'll leave you far behind
She's a crazy girl,but she rocks my world
She's very naughty

Chorus:
Shorty just a bad girl,bad,bad girl,a bad My bad girl I adore
She's a carzy wild maneater
Just abad,bad girl
My girl is the baddest of them all

Mikel:
My girl likes to get rowdy
She's just one of a kind
My friends they always warn me
Boy what's up you better change your mind
It's just not getting to me
her love made me go blind
Clip that time to get naughty
damn she's hot,but se's a bad.bad girl

Pre-chorus:
She'll steal your soul and mind
Then she'll leave far behind
She's a crazy girl,but she rocks my world
She's very naughty

Chorus:
Shorty's just a bad girl,bad,bad girl,a bad girl My bad girl I adore
She's a crazy wid maneater
Just a bad girl
my girl is the baddest of them all

(Dance a
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019