Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Xhani  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Muzika & Teksti:

Irkenc Hyka

Teksti:

Petro Xhori

Orkestrimi:

Dj Jojo

Video Produksioni:

ND Film Pro

Komente

Asnjë Koment

03/01/2017

2017-01-03T15:35:59+00:00

REF. 2x:
U bo kohe dhe syt s'ti kom pa
o kam mer malli
tek mu per tjeter vend nuk ka
po digjet xhani

A m'kujton nai her
mos harro se kush jom kon
tash me kon po del
a ka nai tjtr nvenin tem
jo nuk do duroja
vec e imja ti je kon
vec ni fjal te fundit
ti me degjo

2x
A po vjen veç dhe nje dit
ikim larg na
si dikur na
A po vjen se jam tu t'prit
ikim larg na
si dikur na (mos u kthe ma)

REF. 2x:
U bo kohe dhe syt s'ti kom pa
o kam mer malli
tek mu per tjeter vend nuk ka
po digjet xhani

2x
A po vjen veç dhe nje dit
ikim larg na
si dikur na
A po vjen se jam tu t'prit
ikim larg na
si dikur na

REF. 2x:
U bo kohe dhe syt s'ti kom pa
o kam mer malli
tek mu per tjeter vend nuk ka
po digjet xhani


Ky tekst u dërgua nga arjana.......0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet