A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Irkenc Hyka - Si Të Jem Mirë  (Feat. Xhensila)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  528

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

28/07/2017

2017-07-28T16:45:43

Featuring

Xhensila Myrtezaj

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Petro Xhori

Orkestrimi:

Dj Jojo

Video Produksioni:

MAX Production
[REF. Irkenc & Xhensila:]
Si te jem mire?
Kur s'te kam par
Si te jem mire?
Kur fryme nuk marr
Si te jem mire?
Kur ti po shkon,
pa dashuri kjo zemer s'rron.

[Irkenc:]
Nese iken nuk do mundem dot,
vetem ti mi mbushe syte me lot.
A mendon ti per kte dashni?
E vetmja ti qe me mbush me dashuri,
e vetmja ti qe me mbush me dashuri.

[REF. Irkenc & Xhensila:]
Si te jem mire?
Kur s'te kam par
Si te jem mire?
Kur fryme nuk marr
Si te jem mire?
Kur ti po shkon,
pa dashuri kjo zemer s'rron.

[Xhensila:]
Do kerkoja tek nje perqafim,
dashurin qe ma more ti.
Prekja jote ngeli mbi lekure.
sa te dua s'do ta them me kurr,
sa te dua s'do ta them me kurr.

[REF. Irkenc & Xhensila:]
Si te jem mire?
Kur s'te kam par
Si te jem mire?
Kur fryme nuk marr
Si te jem mire?
Kur ti po shkon,
pa dashuri kjo zemer s'rron.


Ky tekst u dërgua nga KristinaKartolina (3)

2018-09-30 11:33:29
Nëse ikën, nuk do mundem dot 
Vetëm ti mi mbushe sytë me lot
A mendon ti për ktë dashni?
E vetmja ti që më mbush me dashuri
U krijua nga PrincessE 2018-08-11 18:26:08
Si të jem mirë
kur s'të kam parë?
Si të jem mirë
kur frymë nuk marr?
2018-06-08 14:30:17
Do kerkoja tek nje perqafim,
dashurin qe ma more ti.
Prekja jote ngeli mbi lekure.
sa te dua s'do ta them me kurr,

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019