Më mbaj mend (për 1 muaj)


Irkenc Hyka - Jena Nda

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Nda".
3. Video është e këngës "Jena Nda", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Irkenc Hyka - Jena Nda  (Feat. Nora Istrefi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Muzika & Teksti:

Irkenc Hyka

Orkestrimi:

Dj Jojo

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Nora Istrefi

27/07/2019

2019-07-27T16:00:00+00:00[Irkenci:]
A jena nda
A jena nda
Te lutem mos e thuj o shpirt
Pse me u nda kur tdu hala
Mendo njeher ti per dashnin

[Nora:]
Na jena nda
Tash jena nda
Se ti ma thyve zemren me tradhti
Na jena nda
Mo ski me mpa
Me gjysem zemer (jam ndashuri)

[Irkenci:]
Me thane se tash ti nuk je me ajo
As shoqerin me se takon
I lutem zotit dhe nje her me tpas ty
Me fal o shpirt a me degjon

[Nora:]
Ke gabu
Ke gabu
Por akoma prap te du
Por prej teje kurr se kisha menu
Ke gabu, ke gabu
E tani jeto pa mu
Me harro ashtu si tkam harru

[Irkenci:]
A jena nda
A jena nda
Te lutem mos e thuj o shpirt
Pse me u nda kur tdu hala
Mendo njeher ti per dashnin

[Nora:]
Na jena nda
Tash jena nda
Se ti ma thyve zemren me tradhti
Na jena nda
Mo ski me mpa
Me gjysem zemer (jam ndashuri)

[Irkenci:]
Kam gabu
Kam gabu
Tash un jam pendu

[Nora:]
Ke gabu
Ke gabu
Dhe tani jeto pa mu
Me harro ashtu si tkam harru

Kartolina (3)

24
16
24

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet