Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - M'Ka Marre Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

[REF.:]
Pasha sytë e ballit
për ty m'ka marr malli
Të të kisha sonte
Do të jepja unë gjithçka
Pasha sytë e ballit
për ty m'ka marr malli
Të të shihja sonte
Do të jepja unë gjithçka

Pasha sytë e ballit
kam nevojë me t'pa
unë prej teje zemër
s'munda me u nda
Ti të lutem eja dhe më vrit
Ose përqafom, ma hiq mërzinë

Me gënjeshtra zemrën time majte
Kur më thoje jetën kena bashkë
E fëmija jonë ma shumë ty me t'ngja
ëndrrat mi ke tha

[REF.:]
Pasha sytë e ballit
për ty m'ka marr malli
Të të kisha sonte
Do të jepja unë gjithçka
Pasha sytë e ballit
për ty m'ka marr malli
Të të shihja sonte
Do të jepja unë gjithçka

Pasha sytë e ballit
Dashnia nuk maron
Dhe pse shumë t'kam dasht
Zemra jem nuk të harron
Ma shujte botën, je veç ti
Pse ma bone, nuk e di

Me gënjeshtra zemrën time majte
Kur më thoje jetën kena bashkë
E fëmija jonë ma shumë ty me t'ngja
ëndrrat mi ke tha

[REF.:]
Pasha sytë e ballit
për ty m'ka marr malli
Të të kisha sonte
Do të jepja unë gjithçka
Pasha sytë e ballit
për ty m'ka marr malli
Të të shihja sonte
Do të jepja unë gjithçka


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Irkenc Hyka
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/11/2020
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Endrit Mumajesi & Irkenc Hyka
Mix: Jojo
Master: Storia Mastering
Actress: Kristina AgoIrkenc Hyka - M'Ka Marre Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'Ka Marre Malli".
3. Video është e këngës "M'Ka Marre Malli", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 0