Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Afer Dhe Larg (Feat. Kanita)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Irkenci:
Maje, ti zemren maje
Se t'kam dhen nga jeta ime cdo frymemarrje
Ti fale
Kte shpirt ti fale
Se s'ka dasht kurr ty me t'vra

Kanita:
Si te ndjej kur s'te prek
Zgjohem cdo dit pa jet
Me besu qe nuk je s'esht e leht
Lamtumir shpirti im, te kam dasht dhe te du
Edhe pse sot jam dorzu

Irkenci & Kanita:
A me sheh tani, si jam bo pa ty
Sot nuk kam forc te them nje fjal
Me thuaj tani
Si t'jetoj pa ty
Sot jemi afer dhe larg
2x

Irkenci:
Maje, ti zemren maje
Se kto lule fshehin lot ne cdo petale
Po mbahem, cdo nat po mbahem
Me kujtime, qe t'ndihem gjall

Kanita:
Si te ndjej kur s'te prek
Zgjohem cdo dit pa jet
Me besu qe nuk je s'esht e leht
Lamtumir shpirti im, te kam dasht dhe te du
Edhe pse sot jam dorzu

Irkenci & Kanita:
A me sheh tani, si jam bo pa ty
Sot nuk kam forc te them nje fjal
Me thuaj tani
Si t'jetoj pa ty
Sot jemi afer dhe larg
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Irkenc Hyka
Featuring: Kanita
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/05/2022
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Olsi Bylyku
Video Produksioni: MAX Production
Mix&Master - Jojo


Irkenc Hyka - Afer Dhe Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Afer Dhe Larg".
3. Video është e këngës "Afer Dhe Larg", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 0