Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Engjell Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mezi pres te te mbaj ne krahet e mi
Sa kam pritur per ty ti se di
Sa ka qielli yje per ty do ti falja
Dhe boten per ty do ta ndalja

Si ne enderr me ty sot jam zgjuar
Deri sot une nuk paskam jetuar
Qe tani boten ma ke ndryshuar
Sa kam prit qe do vij kjo dite
Zemres i dhe drite
Cdo fjale per ty kendohet me shpirt
Veten se ndaj nga ty
Per ty do jem aty prane

Mezi pres te te mbaj ne krahet e mi
Sa kam pritur per ty ti se di
Sa ka qielli yje per ty do ti falja
Dhe boten per ty do ta ndalja

Mezi pres te te mbaj ne krahet e mi
Sa kam pritur per ty ti se di
Sa ka qielli yje per ty do ti falja
Dhe boten per ty do ta ndalja

Sa kam prit qe do vij kjo dite
Zemres i dhe drite
Cdo fjale per ty kendohet me shpirt
Veten se ndaj nga ty
Per ty do jem aty prane

Mezi pres te te mbaj ne krahet e mi
Sa kam pritur per ty ti se di
Sa ka qielli yje per ty do ti falja
Dhe boten per ty do ta ndalja

Mezi pres te te mbaj ne krahet e mi
Sa kam pritur per ty ti se di
Sa ka qielli yje per ty do ti falja
Dhe boten per ty do ta ndalja
Irkenc Hyka
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/01/2023
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Irkenc Hyka & Alban Kondi
Video Produksioni: Imagine Films
Mix & Master: Jojo


Irkenc Hyka - Engjell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjell".
3. Video është e këngës "Engjell", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 0