Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Te Pres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nata, ah kjo nata
Po me torturon pa ty
Zemren, zemren time po e mbyt te gjalle me sy!

Nuk ka vdekur dashuria
Qe e kam per ty o drite
Te betohem, ti merr fryme me mu o shpirt

Do te kerkoj vetem s'te lej
Ne fund te botes do te t'gjej!
Do te kerkoj e do te pres
Nje here te t'shoh pastaj te vdes!

Nuk ka vdekur dashuria
Qe e kam ende per ty
"Pergjerohem"
Shtrati im ka vend per ty

Do te kerkoj vetem s'te lej
Ne fund te botes do te t'gjej!
Do te kerkoj e do te pres
Nje here te t'shoh pastaj te vdes!

Do te kerkoj vetem s'te lej
Ne fund te botes do te t'gjej!20
Do te kerkoj e do te pres
Nje here te t'shoh pastaj te vdes!
Irkenc Hyka
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/04/2023
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Pirro Çako
Video Produksioni: Imagine Films
Mix & Master: Jojo


Irkenc Hyka - Te Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Pres".
3. Video është e këngës "Te Pres", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 0