Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Nisja Vajit (Feat. Pandora)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Më le
Ne gajle t'mia ti sonte më le
Kjo rina paska dhimbje
Se kam dit ça njeri je
Më le
Vazhdo puthe jo mos i kurse
Para meje sikur s'me njeh
M'the te du nje tjetër e ke
Un dhe ti nje dit dikur prap kena mu pa
Mos me m'thuj qe t'ka mungu zemra qe ke vra
Zemër nisja vajit
Mos ma nalni at muzik
Se s'po du me kajt
Boll kam vujt per ty çdo dit
Zemër nisja vajit
Mos ma nalni at muzik
Se s'po du me kajt
Por ti prap pikon ne shpirt
Më le
Ti bej keq vetës më le
S'te kerkoj me e di ku je
Lamtumire me shpirt s'ma the
Un dhe ti nje dit dikur prap kena mu pa
Mos me m'thuj qe t'ka mungu zemra qe ke vra
Zemër nisja vajit
Mos ma nalni at muzik
Se s'po du me kajt
Boll kam vujt per ty çdo dit
Zemër nisja vajit
Mos ma nalni at muzik
Se s'po du me kajt
Por ti prap pikon ne shpirt


Ky tekst u dërgua nga LolIrkenc Hyka
Featuring: Pandora
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/05/2023
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Endrit Mumajesi
Prod: Unix
Mix & Master: Jojo
Cinematographer For Irkenc: Kreshnik Marke
Sax: Devis KaziuIrkenc Hyka - Nisja Vajit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nisja Vajit".
3. Video është e këngës "Nisja Vajit", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 0