Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Falja (Feat. Muharrem Ahmeti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

O s'do ta fali-alialialia
Po zemren dot s'e ndali-alialialia
Ndjenjat m'thojn krejt fali-alialialia
Falja, falja

O s'do ta fali-alialialia
Po zemren dot s'e ndali-alialialia
Ndjenjat m'thojn krejt fali-alialialia
Falja, falja

Ku je
Pse po mthu pa faj ti je
N'boten time mbeta vec me fjalet qe me dhe
Gjith premtimet qe i thoje
Ti ku i le
Zemer ku i le le
Ti ku i le

Mu tha loti pik pik
Kur me the ti ik ik
Aman aman o drit
Shpirtin ma ke merzit
Jeten time ta kam dhon
Edhe prap nuk te mjafton

O s'do ta fali-alialialia
Po zemren dot s'e ndali-alialialia
Ndjenjat m'thojn krejt fali-alialialia
Falja, falja

O s'do ta fali-alialialia
Po zemren dot s'e ndali-alialialia
Ndjenjat m'thojn krejt fali-alialialia
Falja, falja

Mu tha loti pik pik
Kur me the ti ik ik
Aman aman o drit
Shpirtin ma ke merzit
Jeten time ta kam dhon
Edhe prap nuk te mjafton

O s'do ta fali-alialialia
Po zemren dot s'e ndali-alialialia
Ndjenjat m'thojn krejt fali-alialialia
Falja, falja

O s'do ta fali-alialialia
Po zemren dot s'e ndali-alialialia
Ndjenjat m'thojn krejt fali-alialialia
Falja, falja


Ky tekst u dërgua nga A.MIrkenc Hyka
Featuring: Muharrem Ahmeti
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/08/2023
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Ida Nurçe & Irkenc Hyka
Video Produksioni: MagicPro
Mix & Master: Jojo


Irkenc Hyka - Falja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falja".
3. Video është e këngës "Falja", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 0