Irma Libohova

Ndrydhet Irma

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-04-2015]
Irma Libohova është këngëtare tejet e afirmuar nga Shqipëria. Ka fituar shumë çmime në festivale të ndryshëm.

Irma, i ka bërë 50 vjeç dhe ende duket në formë të mirë.

Viteve të fundit, këngëtarja është përpjekur edhe që të shfaqet me stil. Me raste ja ka dalur mbanë.

Por, në një nga paraqitjet e fundit, këmisha e saj dukej shumë e ndrydhur. Ka përtuar ta hekurosë, apo?
 (Indeksonline)

Ndrydhet Irma


Komente 0