A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Irma Libohova - Tango Dashurie


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/05/2008

2008-05-29T16:01:53

Këngë e albumit:

"Pranga Malli"


Dikur...ajo ishte nata me e bukur e jetes sime
e kujtoj si tani, kur per here te pare kercyem nje tango dashurie
Nese dikur un isha jete
sot kush jam per ty.
Nese dikur un isha nje dashuri
sot cfare jam per ty
Nese dikur un isha shikimi,puthja,
fjala me e mire qe the
sot kush jam per ty
sot pse s'jemi ne.
Nate sikur ta dish
te dua ty me shume se veten time
Woow nate sikur ta dish
te dua ty me shume se veten time
Nese dikur une isha
frymemarja qe kishe
sot kush jam per ty.
Nese dikur une isha nata me e bukur
sot kush jam per ty.
Nese dikur un isha nje jete
qe se kishe jetuar kurre
Nese dikur une do isha sot
cfare do ish dikur.
Nate sikur ta dish
te dua ty me shum se veten time
Wooow nate sikur ta dish
te dua ty me shume se veten time
nate sikur ta dish
te dua ty me shume se veten time
woooow nate sikur ta dish
te dua ty me shume se veten time
Ajo ishte nata me e bukur e jetes sime...


Ky tekst u dërgua nga Zana-xoxo   bletath
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019