A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Irma Libohova - Ma Kishe Shtepine Ne Rruge


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2013

2013-07-19T09:32:13

Ma kishe shtepine ne rruge
Kur kaloj qelloj me gure
S'jam e vetme por kam burre
Sote derezeza

C'u ngrita o moj qe ne mengjes
Te t'i shoh dy syte e zes
Moj e bij'e Xhanfizese
Zemren time se c'ma ndez

Hidhe kemben kapto gardhe
Te te shoh o moj pulpen e bardhe
Pulpa jote rrathe-rrathe
Hidhet c'e kafshon nje djale

Te me qani hallin mua
Kam mbetur jetim pa grua
Do te zbres atje ne krua
Mbase vjen ajo qe dua

Do te zbres atje ne krua
Mbase vjen ajo qe dua
Ta ze nje cike ne thua
Sote derezeza


Ky tekst u dërgua nga  bletath
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019