Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Irma Libohova - Beratse

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beratse".
3. Video është e këngës "Beratse", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Irma Libohova - Beratse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Napoloni"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00O KUJT T'I QAHEM S'KAM O KUJT T'I QAHEM
O DO T'I QAHEM AMAN NENES -O
(OH!KU E DI NENJA C'JANE HALLET E MIJA
O UNE KAM RENE NE DASHURI)2X
REF
BURRIN QE M'DHA NENJA MOS E ZENTE MBREMJA
ME NJE DJALE TE RI UNE KAM RENE NE DASHURI
DO TA PRISH FEJESEN ME BURRIN E VJETER
E AT'DJALE TE RI DO T'A MARR T'A COJ NE SHPI

STR E DYTE SI E PARA.VETEM FJALA'NENE" ESHTE
"BABE"
REF...


Ky tekst u dërgua nga BLETA THUMBI
Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet