A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Irma Libohova - Goce Do Martohesh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kenge Dasme"

Këngë e albumit:

"Summer Hits"

Këngë e albumit:

"Mollaxhiu"


2x:
Hajde,hajde vaj vaj vaj
mos më laj në verë
goce ditën kur ti lanë,
shiu vjen në derë

Ref 2x:
Goce do martohesh
hajde në shtatorë
lave boll,fshive boll
faqe kuqe moj belhollë.
o moj rreze dielli,
se kshtu moj po vazhdove
ditën që t`martohesh
eh do të rrjedhi qielli.

Hajde.hajde vaj vaj vaj
mos më laj kusija
goce ditën kur ti lanë
shiu vjen ke shpija.

Ditë e diel moj kur t'pikon,
shiu nën qatia,
oo për gocën që po shkon
se ka krrujt kusija.

2x:
Goce do martohesh
hajde në shtatorë
lave boll,fshive boll
faqe kuqe moj belhollë.
o moj rreze dielli,
se kshtu moj po vazhdove
ditën që t`martohesh
eh do të rrjedhi qielli.

Pika shiu moj pa pushu
e pika shiu moj pa pushu
mbetën gocat pa u martu
e mbetën gocat pa u martu.

2x:
Kur t`martojmë ne gocat e
do t`bëjmë darsem t`madhe

Do t`martojmë ne gocat e
do t`bëjme darsëm t`madhe
e kur t`martojmë ne gocat e
do t`bëjmë darsem t`madhe

Pika shiu pa pushu
pika shiu pa pushu
mbetën çunat pa u martu
e mbeten more çunat pa u martu

na na na na na na na na

2x:do t`martojmë ne gocat e po bëjmë e darsem t`madhe

2x:po martojmë ne cunat e
po bëjmë darsëm t`madhe


Ky tekst u dërgua nga  egzzona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019