Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Ikën Të Gjithë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  16

IKEN TE GJITHE

IKU VAJZA IKU DJALI MBETI NENA DHE BABAI2X

OH SE S'KA ZJARR MOJ
QE T'ME NGROH MOJ NE KETO ANE
OH IKEN DJEMT E IKEN VAJZAT E NA LANE2X

RRUGE E GJATE E HALLE SHUME
KALOJNE NETET E LOTET LUME2X

OH SE DHE DIELLI KETU KUR DEL
MOJ ESHTE ME DHEMBE
OH KU TA GJEJ NJE GRUSHT
KTE' BRENG MOJ E TA SHEMB2X

BIJTE E NENES ZEMRA HEQ TE VETMUAR O EDHE PLEQ2X

O HAJDENI O BIJTE E NENES SA JAM GJALLE
OH SE S'KA DET MOJ KETE MALL MOJ QE T'MA LAJ
OH SE ME NGRIU BUZEQESHJA O NE GOJ
OH MOR EVLAT ME MALL TE SHPRTIT PO TE VAJTOJ
OH EJA MOJ BIJ' E BABAIT SA JAM GJALLE
OH HAJDE HAJDE DJALI NENES SE KAM MALL


Ky tekst u dërgua nga  bletath

Irma Libohova - Ikën Të Gjithë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ikën Të Gjithë".
3. Video është e këngës "Ikën Të Gjithë", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0