Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Gabimi I Mireles Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  147

Nje dite me tebeshir
ne stacionin tone te lagjes,
zhgarravita emrin tim
ne urbanin e unazes.

Shpejt gabimin e kuptova
dhe u nisa per ta prishur
por me kot me kot vrapova
autobuzi ishte nisur.

Refreni
Autobuzi shkon kudo
emrin tim e mban mbi shpine
ja Mirela thote kushdo
paska bere sot nje gabim. X2

Une u nisa te stacioni
qe te shoh prap emrin tim
por kur erdhi xhaxhi shoferi
e kish fshire gabimin tim

Refreni. X4
Autobuzi shkon kudo
emrin tim e mban mbi shpine
ja Mirela thote kushdo
paska bere sot nje gabim. X4


Ky tekst u dërgua nga MirelaIrma Libohova
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/12/1973


Irma Libohova - Gabimi I Mireles
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimi I Mireles".
3. Video është e këngës "Gabimi I Mireles", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 7