Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - 23...53 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

KUSH NISET ME BO' SEVDA
NE MOSHEN E PLEQERISE
MJER'ATE QE E RRE MENJA
KUJTON VITET E RINISE

PO TE PYES PO TE PYES
PO TE PYES SA VJEC JE
UNE JAM UNE JAM
UNE JAM 23

PLEQERINE ASKUSH S'E DO
ZEMRA KURRE NUK PRANON
DEL NJE RRUDHE DEL NJE THINJE
KOHA IKEN MOSHA SHKON

PO TE PYES PO TE PYES
PO TE PYES SA VJEC JE
UNE JAM UNE JAM
UNE JAM 53
53 53 53 VERTET I KAM
23 23 23 NE SHPIRT UNE JAM

Ky tekst u dërgua nga  bletath


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/1997


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0


Irma Libohova - 23...53
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "23...53".
3. Video është e këngës "23...53", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.