Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Irma Libohova - Festa E Madhe E Ramazanit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Festa E Madhe E Ramazanit".
3. Video është e këngës "Festa E Madhe E Ramazanit", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Irma Libohova - Festa E Madhe E Ramazanit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"23...53"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+00:00STROFA 1

Fest' e madhe e Ramazanit
Mirserdhe ne ket' vend(2x)
Ta gezojme te gjithe Bajramin
Te bejme adetin sic e kem'(2x)

REFRENI

Agjerim agjerim je ilac per shpirtin tim
Agjerim hiq gjynahet shpirtit tim(2x)

STROFA 2

Kush beson moj perendine
Kush beson te madhin zot(2x)
Besimtare kudo qe jeni
Agjerimi lehte ju qofte(2x)

REFRENI...

STROFA 3
30 dit' e Ramazanit
Kto' i dine pleq e te rinj(2x)
Kush ka faje e gjynahe
Le te falet ne xhami


Ky tekst u dërgua nga  bletath
Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet