Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Irma Libohova - Lëri Lotët

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lëri Lotët".
3. Video është e këngës "Lëri Lotët", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Irma Libohova - Lëri Lotët  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"23...53"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+00:00STROFA 1
Nusja o me te bardha hene mes yjesh-O
Krushqit rreth e rrotull qendrojne
Dhendri c,e djeg shamine e beqarit-o
Nuses lot nga syte i pikojne

REFRENI
Leri lotet moj se s'te shkojne
Une nuk qaj por eshte zakon e
Merrja kenges-o moterz-o(2x)

STROFA 2
Ne t'u kujtofte vellai xhan i motres-o
Mos na qaj e mos u hidhero
O se ns vend te vellait ke kunetrit-o
Fshiji lotet o moterz-o

RERENI...

STROFA 3
Ne t'u kujtofte nena xhan i motres-o
Mos na qaj e mos u hidhero
O se ne vend te nenes ke ti vjehrren-o
Fshiji lotet moterz-o

REFRENI...


Ky tekst u dërgua nga  bletath
Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet