Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Lule Të Bukura Ka Tirana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Albanian Radiotelevision"

Këngë e albumit:

"Kenge Tiranase"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1991

1991-11-30T23:00:00+00:00Lule te bukra ka Tirona na mbush rriget plot me er x2
Mos esmere ku t'ka lala merrja kenges dhe nje her x2

Mos me ri e deshperum, jam e jotja prap te du x2

Trendafilit te vjen era, ti na mbush me dashuri x2
Une ty moj te pelqeva, dit e nat mendoj per ty x2

Mos me ri e deshperun, jam e jotja prap te du x2

Po te pres moj goc te kalaja, moj lule moj lajle
Se ne ty moj goc m'ka nzan sevdaja moj lule moj lajle x2

Po te pres moj goc te qershija, moj lule moj lajle
Se ne ty moj goc m'ka nzan dashnia moj lule moj lajle x2

Po te pres moj goc te qershija, moj lule moj lajle
Se ne ty moj goc m'ka nzan dashnia moj lule moj lajle x2


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet