Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Emrin Ty Kush Nuk Ta Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Moshe per dashuri s`kishim athere,
se une e ti ishim dy femije te lumturuar
si askush ne jete ,
ate cast mbi ne nje zog flutoroj
do ta kap me the ne dore tende ti bej une fole
ti per mua e di edi edi
ne ate moshe yjet qe nga lart zbrisje ti mbi tok
ref.
as femije e as te rritur s`ishim
ndaj s`e dinim jo
c`ish kjo ndjenje qe here na lidhte here na ndante
si nje loja jone ...
jo nuk e di kjo mosh
Por njr dite tek ne afrohet mosha e rinise
cdo fjale e jona behet kenge e poezi
vjen nje dite si pa kuptuar un dhe ti te dahsuruar
pa ty boten s`e kuptoj
je det i thell pa fund ,pa fund o dashuri
jo jo s`edi s`e di se si afrohet mosha e rinise
cdo fjale e jona beht kenge e poezi
vjen nje dite si pa kuptuar une e ti te dashurua
pa ty boten s`e kuptoj je det i thell pa fund pa fund je ti ...
... music ,,,,,


Ky tekst u dërgua nga zamiri


Nuk kemi video për këtë këngë.
Irma Libohova - Emrin Ty Kush Nuk Ta Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emrin Ty Kush Nuk Ta Di".
3. Video është e këngës "Emrin Ty Kush Nuk Ta Di", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0