Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Nje Jete Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Nje melodi
Solli vjeshten krejt papritur brenda meje
Nje vjeshte me shi
Mbi piano rri
Dhe tastiera indiferente nuk pergjigjet
S'pergjigjesh ti

Hape ti qiellin
Vjeshta tek une te mos vije
Mbi piano rri
Dhe tastiera indiferente nuk pergjigjet
S'pergjigjesh ti

Aaaaa Aaaa AaAaaa X2

Eja te lutem
Kam shume deshire te rrish tek une
Notat te thone
Se ai te do dhe prane dhe larg njeheresh
Te dua shume

Aaaaa Aaaa AaAaaa X2

Nje jete me ty
Dhe asgje u be gjithcka papritur
A e beson
Nje jete me ty
Dielli shiun e largon papritur
A e beson

Ja engjejt erdhen te te thone
Se vec per ty per ty une po kendoo-ooj
E dua e dua e dua nje jete me ty

Aaaaa Aaaa
Nje jete me ty
Aaaaa Aaaa
Nje jet me ty


Akordet:

N.C.
Nje melodi

Solli vjeshten krejt papritur brenda meje

Nje vjeshte me shiMbi piano rri

Dhe tastiera indiferente nuk pergjigjet

S'pergjigjesh ti


F
Hape ti qiellin
C
Vjeshta tek une te mos vije
G
Mbi piano rri
F
Dhe tastiera indiferente nuk pergjigjet
C
S'pergjigjesh ti


G F C
Aaaaa Aaaa AaAaaa X2

F
Eja te lutem
C
Kam shume deshire te rrish tek une
G
Notat te thone
F
Se ai te do dhe prane dhe larg njeheresh
C
Te dua shume


G F C
Aaaaa Aaaa AaAaaa X2


G
Nje jete me ty
F
Dhe asgje u be gjithcka papritur
C
A e beson
G
Nje jete me ty
F
Dielli shiun e largon papritur
C
A e beson


F C
Ja engjejt erdhen te te thone
F C-G-F
Se vec per ty per ty une po kendoo-ooj
F C
E dua e dua e dua nje jete me ty


G F
Aaaaa Aaaa
C
Nje jete me ty
G F
Aaaaa Aaaa
C
Nje jet me tyPublikimi: 05/06/2011
Muzika: Adrian Hila


Irma Libohova - Nje Jete Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Jete Me Ty".
3. Video është e këngës "Nje Jete Me Ty", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0