Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Shikomë Në Sy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ishim bashke une e ti
si dy zogj e si dy endrra
kishte ne zemrat tona
plot nje det me dashuri
ishim bashke une e ti
si dy zogj e si dy flutura
kishte ne zemrat tona
plot nje det me lumturi

ka ne jete nje mbremje
qe gjithe yjet ty t'i fal
ka nje cast qe diellin t'a dhuron
ka neper fjalore
fjale zemre mijera fjale
vetem se ka dhe ndonje fjale
qe shpirtin t'a helmon

ref
dy fjale te thane dicka te thane
befas fryu era
lulet ne peme pa celur rane
pa ardhur mire pranvera
dy fjale te thane dicka te thane
dhe lindi xhelozia
gjethet ne peme pa celur rane
dhe ngriu dashuria

shikome ne sy dhe me thuaj
ato fjale qe nga ti pres
kam kaq kohe larg te kam
prane te dua te te kem buzagas

dy fjale te thane dicka te thane
befas fryu era
lulet ne peme pa celur rane
pa ardhur mire pranvera

intro..

ka ne jete nje mbremje
qe gjithe yjet ty t'i fal
ka nje cast qe diellin t'a dhuron
ka neper fjalore fjale zemre
mijera fjale
vetem se ka dhe ndonje fjale
qe shpirtin t'a lendon

refreni...


Irma Libohova - Shikomë Në Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shikomë Në Sy".
3. Video është e këngës "Shikomë Në Sy", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0