A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Irma Libohova - Femijeria Jone


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Pranga Malli"


1.
SA TE VOGLA KEMI QENE
SA SHUME TE DYJA JEMI ZENE NE PER NJE BLUZE
SHPESH NA NGINTE BUZEQESHJA
PORSE KENGA NE NA RRIDHTE NE BUZE

ENDRRA FEMIJEQE S'U PLOTESUAN DOT
NDONJE SHUPLAKE KEMI NGRENE DHE FARE KOT

DY FUSTANE NE I KISHIM POR TRE MOTRA NE ISHIM
GRINDESHIM KUSH DO TA VISHTE ME PARE

REFRENI

LAHEJ THAHEJ FUSTANI ATE NATE
QE NE MENGJES MOTRA T'A VISHTE PRAPE
SHUHEJ ZJARRI DERSA BEHEJ HI
DUHEJ FUSTANI ISHTE VITI RI
2.
SA SHUME VITE KANE KALUAR
PORSE PRAPE NE ATE KOHE E KUJTOJME
DHE FUSTANIN TONE TE VJETER DUKE QESHUR NDONJEHERE DHE E PROVOJME
FEMIJERIA JONE E BUKUR DHE PSE SOT UNE JAM E LUMTUR
HAPI KRAHET DHE ME MERR TI PRAPE

REF
JEMI JEMI JEMI SI KEMI QENE
LOZONJARE DHE CAPKENE FEMIJERIA NA KA LENE
SHPIRTIN SI DETI TE THELLE E TE PA ANE
ZEMREN SI DIELLI DHURATE NGA PRINDERIT TANE


Ky tekst u dërgua nga BLETA
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019