Më mbaj mend (për 1 muaj)


Irma Libohova - Kavash Kavash

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kavash Kavash".
3. Video është e këngës "Kavash Kavash", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Irma Libohova - Kavash Kavash  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Irma Libohova

Muzika & Orkestrimi:

Enis Mullaj

Video Produksioni:

Fullmoon Production

Komente

1 🔥

02/02/2019

2019-02-02T18:10:32+00:001. Dasem,dasem,dasem do ta bej unë fare
Dasem hajde dasem hajde o dasem shqiptare
O ky rreth i bukur,kapur dor per dore
Ma gezon mu shpirtin
Vallja popullore

Ref:
Kavash kavash mos u ngatrro
Shiko te vallen vazhdo
Kavash kavash mos u ngatrro
Shiko te tjeret vallen vazhdo
Kavash kavash mos u ngatrro
Shiko te tjeret vallen vazhdo
Kavash kavash mos u ngatrro
Shiko te tjeret vallen vazhdo

2. O ky rreth i bukur,kapur dor per dore
Ma gezon mu shpirtin
Vallja popullore
O ky rreth i bukur,kapur dor per dore
Ma gezon mu shpirtin
Vallja popullore

Ref: 2
Kavash kavash mos u ngatrro
Shiko te Tjereret vallen vazhdo
Kavash kavash mos u ngatrro
Shiko te tjeret vallen vazhdo
Kavash kavash mos u ngatrro
Shiko te tjeret vallen vazhdo
Kavash kavash mos u ngatrro
Shiko te tjeret vallen vazhdo

3. Pesqin zemra rrethit
Nuk i duket fundi
Dridhet dyshemeja
Tundin more shkundin

Pesqin zemra rrethit
Nuk i duket fundi
Dridhet dyshemeja
Tundin more shkundin

Kavash kavash mos u ngatrro
Shiko te Tjeret vallen vazhdo
Kavash ka ash mos u ngatrro
Shiko te tjeret vallen vazhdo
Kavash kavash mos u ngatrro
Shiko te tjerer vallen vazhdo
Kavash kavash mos u ngatrro
Shiko te tjerer vallen vazhdo.


Ky tekst u dërgua nga Kosova
Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet