Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - E Jona Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

Të shoh si qesh
Si qesh e pret
E dielë dhe babi sot të vjen

Por unë e di,
Si ndihesh ti
Çdo ditë në sy mban një trishtim

Sa e shenjtë
Është një datë
Kur festojmë ne të tre bashkë

Është një ditë
Kur ke lind
E festojmë ne si të gjithë

Ka mbet e vogla jonë, e mira mes dy dashurish
Po jeton ajo një gjysmë fëmijëri

Ka mbet e vogla jonë aty ku hodhëm dashurinë
E jona do veç pak gëzim

E para ti
Vrapon në derë
Kur zilen pret ti çdo të do dielë

Por unë e di,
Si ndihesh ti
Çdo ditë ne sy mban një trishtim

Ka mbet e vogla jonë, e mira mes dy dashurish
Po jeton ajo nje gjysëm fëmijëri

Ka mbet e vogla jonë aty ku hodhëm dashurinë
E jona do veç pak gëzim

Pafajësinë
E lexoj në trupin tënd
kaq të brishtë

Pafajësi
Më je ti
O dritë e syve të mi
Irma Libohova
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/09/2022
Festivali: Kënga Magjike 2022
Muzika: Eriona Rushiti
Teksti: Eriona Rushiti
Orkestrimi: Enis Mullaj


Irma Libohova - E Jona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Jona".
3. Video është e këngës "E Jona", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0