A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irsa Qosja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Irsa Qosja është një këngëtare e njohur. Ne moshen 14 vjecare, ajo mori pjese ne emisjonin TIP te tring digital. Ajo aty u spikat per inteligjencen e saj si femije dhe si personazhi me tip dhe me stilin e vaçantë skenik të veshjeve. AJO ka luajtur role ne teatrin e operas dhe baletit. Në Maj 2013, Irsa Qosja merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Enderr". Në moshën 17 vjecare Irsa sjell këtë këngë RNB, e cila u vlerësua mjaft nga publiku sepse solli një atmosferë shumë të këndshme....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Desara Smakaj

Xhejni Lito

Enxhi Kumrija

Nertila Selmanaj

Jona Pepkolaj

Siciliana Mazi

Himena Ymeri

Ajkuna Anxhaku

Savjana Vjerdha

Joanna


Tags: Irsa Qosja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019