Irva Stefa

Irva Stefa Performon “Live” Në Prishtinë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[17-01-2013]
Ka kohë që këngëtarja Irva Stefa ka krijuar imazhin e saj si një këngëtare duke lënë mënjanë atë shprehjen “motra e Rovenës”, e tashmë ajo ka nisur të këndojë ‘live’ nëpër klubet e njohura kudo.

Jo vetëm në Tiranë, por edhe Prishtinë këngëtarja ka nisur të përforjë me një repertor të pasur të muzikës së huaj dhe me një zë shumë të vecantë.

Të mërkurën që sapo kaloi ajo ka kënduar në një nga ambientet shumë të frekuentuar në Prishtinë, e kontretisht në “Maron Pub” ku ka befasuar të gjithë me performancën e saj.
 (Albavipnews)

Irva Stefa Performon “Live” Në Prishtinë


Komente 0